ÚVOD PROFIL GALERIE E-SHOP
 ENGLISH

DEUTSCH

 GALERIE


Atelier Bambas, Atelier V-Bambas

Firma Bambas má dvacetiletou tradici, v roce 2009 však došlo k jejímu rozdělení na dva samostatné právní subjekty, Atelier Bambas, který vyrábí kabelky a Atelier V-Bambas, který se zabývá výrobou drobné kožené galanterie, jako jsou peněženky, kosmetické etue, pouzdra na brýle...
Kolekce výrobků kožené galanterie Atelier V-Bambas zaujímá zcela vyjímečné postavení mezi všemi ostatními výrobci, protože jako jediná značka na trhu – dokáže své výrobky zdobit originální ruční malbou s jedinečnými a neopakovatelnými motivy.
Využitím vlastního vynálezu unikátní technologie nanášení barev na kůži,chráněného certifikovaným patentem a ve spolupráci s předními výtvarníky v oboru je každý výrobek atelieru originálním výtvarným dílem.
Prodejní filozofie Atelieru V-Bambas je založena na myšlence,že dnešní luxus nezáleží pouze na koupi drahých předmětů,ale na vlastnictví věcí originálních – odrážejících osobnost majitele. A tím se právě celá produkce atelieru odlišuje od všech ostatních výrobců,kdy prostřednictvím ručně malovaných motivů vytváří modní doplňky pro každodenní používání. Desítky tvarů a velikostí,ale zejména množství motivů umožňuje každému zákazníkovi ukázat svůj vlastní styl a osobní originalitu. V posledním období Atelier V-Bambas rozšířil sortiment nabízeného zboží,kdy vedle produkce pánských a dámských peněžek,diářů,pouzder na brýle a spisových desek začal dodávat na trh ručně zdobené manikury s náplní od fa Solingen.
Ve snaze přinést zákazníkovi pocit jedinečnosti a originality každého výrobku používá Atelier V-Bambas pro výrobu pouze nejkvalitnější a nejdražší hovězí lícové kůže,spolupracuje s předními italskými a japonskými výrobci kování a zdrhovadel a garantuje nejvyšší kvalitu konečného provedení spoluprací s domácí špičkovou firmou. 
 
 

Copyright © 2019 LERA.cz | Aktualizace 20.10.2019 | Tvorba www stránek - MK software